Úvod / Rolety / Venkovní rolety

Rolety - Venkovní rolety

Předokenní rolety jsou v současné době nejkomplexnejší okenní zařízení. Mimo funkcí jako je stínění, tepelná a hluková izolace jsou nenahraditelné i jako bezpečnostní prvek.

ico

FINALM

Rolety FINALM lze použít tam, kde již nelze zabudovat roletu do stávající stavby. Rolety jsou vyráběny na zakázku v přesných rozměrech, v různém barevném provedení a s nejmenší možnou schránkou (7 odstupňovaných velikostí) pro danou výšku rolety.

ico

TOPALM

Venkovní hliníková roleta se zpevněnou schránkou (zabraňující případnému praskání omítky). Schránka může být zakryta několika způsoby.

ico

SETALM

SETALM - Nadokenní roleta s plastovou schránkou, konstruována pro montáž současně s oknem při rekonstrukcích nebo do novostaveb. Ideální řečení při výměně starých špaletových oken za nové.

ico

DUALM

Venkovní hliníková roleta do vestavěných styroporových schránek a překladu (zabraňující případnému praskání omítky). U rolet DUALM je možno zasekat vodící lišty pod omítku tak aby nebyly viditelné. Možnost různého provedení (např. až 18 barev lamel).

ico

Vzorkovník barev

Vzorník barev.


Kontaktní formulář

Chcete-li se nás na něco zeptat ohledně našeho sortimentu, dohodnout si schůzku, objednat zaměření, vyplňte tento jednoduchý formulář a odešlete.


Kontaktní údaje

Jméno:

Adresa (př.: Jasná 9):

Město, obec (př.: Praha):

PSČ (bez mezer):

Telefon (9 míst):

Email (př.: abc@xy.cz):

Dotaz, sdělení

Text zprávy:

Opište: