Úvod / Podlahy / Laminátové podlahy Egger / Další vysvětlivky

Laminátové podlahy Egger - Výhody

Legenda k popiskům podlah.

HYGIENA
Jedno z nejhygieničtějších řešení – nedrží špínu, skvrny jsou snadno odstranitelné, nedrží bakterie na podlaze.

ODOLNÁ VŮČI NÁRAZU
Zaručená nepoškoditelnost. Dokonce i když Vám něco upadne na podlahu – zaručujeme věčnou krásu.

BOBTNÁNÍ
Odolná vůči vlhkosti. Speciálně vyvinutá jádrová deska s ochranou proti nabobtnání dělá Vaši podlahu odolnou vůči vnikání vlhkosti.

STÁLOBAREVNOST
Odolná vůči UV-záření .Dokonce po letech působení slunečního záření zůstává Vaše podlaha jako nová. Žádné vyblednutí, skvrny, stíny.

ŽIVOTNOST
Garantujeme dlouhotrvající krásu podlahy. Extrémně tvrdý povrch podlahy poskytující dlouhou životnost dekoru a hran. Záruka se vztahuje i na hrany.

silenzio® 1 mm
Teď si poslechněte ticho. Speciální zvukově-izolační podložka fixovaná na spodní straně lamely zaručuje opravdu slyšitelný rozdíl – příjemný teplý zvuk, stejně jako u masivní dřevěné podlahy!

silenzio® 2.5 mm
A ještě tišší je silenzio® - má speciální podložku z buničiny tloušťky 2,5 mm, která výrazně redukuje kročejový a prostorový hluk a poskytuje tak výrazně lepší komfort chůze.

silenzio® 4 mm
Lépe to již nejde. Díky 4 mm silenzio® není nic ponecháno náhodě. Na takovou míru kročejový a prostorový hluk ještě sníženy nebyly.

JUST clic!
Nový JUST clic! profil zaručuje profesionální a perfektní pokládku, bez lepení. Podlaha je ihned připravena k bezprostřednímu používání a má výbornou stálost povrchu.
Chráněno patenty EP 1 441 087 a EP 1 462 587.


Kontaktní formulář

Chcete-li se nás na něco zeptat ohledně našeho sortimentu, dohodnout si schůzku, objednat zaměření, vyplňte tento jednoduchý formulář a odešlete.


Kontaktní údaje

Jméno:

Adresa (př.: Jasná 9):

Město, obec (př.: Praha):

PSČ (bez mezer):

Telefon (9 míst):

Email (př.: abc@xy.cz):

Dotaz, sdělení

Text zprávy:

Opište: