Úvod / Parapety

Okenní parapety

Vnitřní i vnější okenní parapety společnosti Deceuninck jsou vyrobeny z kvalitních moderních materiálů, které zaručují vysokou odolnost proti poškození a zároveň vynikají nízkou hmotností. Povrchová vrstva parapetů umožňuje velmi snadnou omyvatelnost a údržbu. Díky ní jsou parapety chráněny proti slunečnímu záření a odolávají UV paprskům.

Vnitřní i venkovní parapety jsou praktickou součástí všech oken, která navíc dotvoří konečný vzhled vašeho bytu. Firma Deceuninck nabízí okenní parapety různých rozměrů, materiálů i barev. Vybrat si můžete typ, který bude přesně ladit se stylem oken i celého domu nebo bytu. Parapety Deceunincku jsou navíc recyklovatelné a nezatěžují tak životní prostředí.

V nabídce společnosti Deceuninck najdete komůrkové okenní parapety Novasil, které jsou vyrobeny z tvrdého PVC, a vysoce odolné parapety Deeplas z tvrzené pěny.

ico

Novasil

Komůrkový profil vnitřních okennich parapetů Novasil společnosti Deceuninck je vyroben z tvrdého PVC a vybaveny ochrannou fólií pro zvýšenou odolnost proti poškrábání. Vnitřní okenní parapety jsou dostupné v široké škále barev a montážních hloubek. Pro koncovou úpravu parapetů jsou k dispozici koncové krytky.

ico

Deeplas

Okenní parapety z tvrzené pěny Deeplas jsou vhodné pro vnitřní i vnější použití. Parapety s homogenním jádrem a tvrdým, nárazu odolným venkovním pláštěm zaručují vysokou kvalitu a životnost. K dostání jsou v různých rozměrech a základní bílé barvě.


Kontaktní formulář

Chcete-li se nás na něco zeptat ohledně našeho sortimentu, dohodnout si schůzku, objednat zaměření, vyplňte tento jednoduchý formulář a odešlete.


Kontaktní údaje

Jméno:

Adresa (př.: Jasná 9):

Město, obec (př.: Praha):

PSČ (bez mezer):

Telefon (9 míst):

Email (př.: abc@xy.cz):

Dotaz, sdělení

Text zprávy:

Opište: