Úvod / Okna / Plastová okna - Oknoplast-Group / Prvky přídavného příslušenství

Plastová okna - Prvky přídavného příslušenství

WIN-STEP

 Nový balkónový práh WIN-STEP řeší veškeré dosavadní problémy spojené s používáním balkónových dveří a je významným krokem vpřed v rámci technologie výroby plastových oken. Byl navržen jako součást systému VEKA Perfectline a je plně kompatibilní s balkónovými dveřmi OKNOPLAST-Group. Specielně vyprojektované čepy kování byly vyrobeny firmou  MACO, a celé řešení vysoké necelé 2 cm (výška standardního prahu je 7 cm) se brzy stalo mezi zákazníky OKNOPLAST- Group velmi populární.

 TERMORÁMEČEK

 Distanční rámeček mezi dvojskly vyrobený z ušlechtilé oceli nejnovější generace, splňuje veškeré podmínky kladené na tzv. „tepelný rámeček” velice tvrdou normou DIN V 4108, jejíž dodržování je požadováno v zemích Evropské unie. Rámeček odstraňuje tzv. tepelný most, snižuje tepelné ztráty až o 10 procent ve srovnání s tradičními hliníkovými rámečky a znatelně omezuje jev rosení skel, který bývá obzvlášť nepříjemný na podzim a na jaře. Navíc díky příčným rýhám má tento termorámeček elegantní vzhled, což dává oknu výjimečný design. U dvojskel s termorámečkem bývá 10letá záruka na těsnost.

 WIN-CLICK

 Tento systém, který se skládá z „chytré“ západky, dovolí bez omezení využívat balkón nebo terasu. Systém umožní zavřít balkónové dveře z venkovní strany, aniž by bylo nutné používat kliku, a ochránit tak místnost proti průvanu, což má význam především ve větrných podzimních dnech.  Příslušenstvím západky WIN-CLICK je elegantní ergonomické madlo z hliníku, které je nabízeno pouze ve výrobcích OKNOPLAST- Group, s neopakovatelným vzhledem a výjimečnou pevností. K dostání ve zlaté, hnědé a bílé barvě.

 VĚTRÁKY AERECO

 V případě zvýšené vlhkosti vzduchu v bytě (v důsledku dýchání, praní, vaření) automatický větrák Aereco sám zvyšuje proudění vzduchu, vysušuje jej, a následně automaticky proudění vzduchu opět snižuje. Toto řešení zaručuje pohodlí, omezuje náklady na topení a chrání zdi budovy proti navlhnutí. Větrák aereco nevyžaduje po namontování v okně další obsluhu, má estetický vzhled a jeho údržba je velmi snadná. Hygroskopicky řízené větráky Aereco se vyrábějí ve Francii. Nákupem větráku vyřešíte problémy s větráním a získáte na dlouhá léta spokojenost s používáním oken.

PARAPETY

 V nabídce společnosti OKNOPLAST-Group je bohatý sortiment vnějších hliníkových parapetů i vnitřních parapetů firmy VEKA s nejrůznějšími rozměry i barevností.

SÍTĚ PROTI HMYZU

 Zajímavou nabídkou pro vylepšení oken jsou praktické sítě proti hmyzu v provedení z hliníku a skelných vláken, které účinně chrání obyvatelé bytu proti komárům.

ROLETY

 Stojí za to připomenout také venkovní nadokenní rolety s hliníkovým boxem ve stejné barvě jako okenní profily, které poskytují dodatečnou ochranu proti nadměrnému slunci i chladu.

SKLA

 Často se vyskytuje potřeba namontovat nestandardní skla, např. do koupelny, za účelem omezení pohledu z venčí, anebo bezpečnostní skla v celém domě, za účelem zabránění případnému vloupání. Zákazníkům, kteří bydlí u frekventovaných cest, společnost také nabízí zvukotěsné zasklení. Aby byla vaše okna elegantní, doporučujeme využit pestrou paletu meziskelních mřížek nebo příček, které se lepí na skla z vnější strany. Všechny jsou k výběru v několika desítkách barev a v různých šířkách.

TĚSNĚNÍ EPDM

 Moderní materiál EPDM (ethylen-propylén-dienterpolymer), který používáme na těsnění, umožňuje zvyšovat odolnost proti působení měnících se povětrnostních vlivů a zvýšené teploty. Kromě toho má toto těsnění zvýšenou odolnost proti UV záření, působení vlhkosti, vodní páry, je mnohem pružnější a odolnější proti přetrhnutí. V nabídce jsou dostupné tři barvy: šedá, černá a - novinka na trhu – hnědá barva pro okna s fóliemi s designem dřeva (v závislosti na zvolené barvě oken).


Kontaktní formulář

Chcete-li se nás na něco zeptat ohledně našeho sortimentu, dohodnout si schůzku, objednat zaměření, vyplňte tento jednoduchý formulář a odešlete.


Kontaktní údaje

Jméno:

Adresa (př.: Jasná 9):

Město, obec (př.: Praha):

PSČ (bez mezer):

Telefon (9 míst):

Email (př.: abc@xy.cz):

Dotaz, sdělení

Text zprávy:

Opište: