Úvod / Okna / Plastová okna - Oknoplast-Group / Kování / WK2

Plastová okna - Kování WK2

Bezpečnostní kování

Díky kování MACO Multi-Matic standardně používanému v OKNOPLAST Group, získává záležitost bezpečnosti domu nový význam. Pokud by byl dům obzvlášť ohrožen vloupáním, vyplatí se použití lepších bezpečnostních prvků a vybavení okna dodatečnými bezpečnostními uzávěry. Evropská norma EN-V 1627-30 rozděluje okna do bezpečnostních tříd WK podle jejich odolnosti, v rámci těchto tříd jsou upřesněné požadavky a parametry odpovídajících bezpečnostních položek a součástí oken.

Bezpečnostní třída WK 1

Pro tato okna je typická základní ochrana proti pokusu o násilné vloupání (kopance, údery, vytrhávání). V případě třídy WK 1 jsou chráněny rohy oken, nezbytné je také použití kliky s klíčem nebo s tlačítkem.

Bezpečnostní třída WK 2

Okna této třídy mají zvýšenou ochranu proti násilnému vloupání (obdobným způsobem jako v případě oken třídy WK 1) a také za použití nářadí, jako je šroubovák, kleště, páčidlo. V případě okna vyrobeného v bezpečnostní třídě WK2 je nezbytné chránění všech rohů okna, vhodné umístění bezpečnostních uzávěrů, použití kliky s klíčem a dvojskla P4, které je vyrobeno z laminovaných skel a skládá se ze dvou skel a čtyř bezpečnostních fólií.

První okno v OKNOPLAST Group, certifikované ve třídě WK2, vyrobené a montované podle přísné normy EN-V 1627-30, je Protect Plus z nabídky společnosti OKNOPLAST Group.


Kontaktní formulář

Chcete-li se nás na něco zeptat ohledně našeho sortimentu, dohodnout si schůzku, objednat zaměření, vyplňte tento jednoduchý formulář a odešlete.


Kontaktní údaje

Jméno:

Adresa (př.: Jasná 9):

Město, obec (př.: Praha):

PSČ (bez mezer):

Telefon (9 míst):

Email (př.: abc@xy.cz):

Dotaz, sdělení

Text zprávy:

Opište: