/ O nás

informace o nás

Historie společnosti

Počátky naší firmy se datují od roku 1995, kdy jsme na trhu působili v oblasti stavebnictví jako sdružení podnikatelů, a to pod názvem Milan Novák - CINOGROUP.

Vzhledem k dalšímu rozvoji byla v roce 2005 založena firma CINOGROUP s.r.o., jako důsledek transformace firmy Milan Novák - CINOGROUP.

Jak pracujeme

Hlavním cílem nově vzniklé společnosti je návaznost na dosud úspěšné podnikání a dále rozvíjet škálu nabízených služeb stávajícím i novým klientům.

Nejdůležitějším měřítkem úspěchu je a bude především spokojenost klientů, která je založená na rychlosti a přesnosti dodávek objednaného zboží a služeb.

Nedílnou součástí firemní strategie je zaměření na odbornost pracovníků, která se díky zaškolování stále zlepšuje a v neposlední řadě také jejich bezúhonost.

Výběr dodávaných produktů a postup montáže se vždy odvíjí od Vašich konkrétních požadavků.

K tomu, abychom mohli tento cíl splnit rozlišujeme tři základní skupiny zákazníků. Toto rozdělní nám umožňuje uplatňovat individuální přístup k řešení Vašich přání.

Pro koho pracujeme

Domácnosti

Poté co, společně návažeme kontakt, Vám na základě Vašich přání, a též Vašich možností, pomůžeme vybrat správný produkt, tak aby naplnil Vaše očekávání. Produkty můžeme vybírat přímo v našich vzorkových prodejnách.

Po zaměření Vašich prostor vypracujeme smlouvu kde jsou specifikovány všechny náležitosti( typ produktu, množství, rozměr, cena, doba dodání)potřebné k realizaci.

Po zadání objednávky a podpisu smlouvy je v drtivé většině případů vybírána záloha ve výši 70% z konečné ceny.

Firmy - koncoví zákazníci

Řadíte - li se mezi firemní klientelu a chcete renovovat svoje obchodní prostory, jste na správném místě neboť není nic jednoduššího.

Náš přístup se od přístupu k zákazníkům z řad domácností v podstatě v ničem neliší. Bereme samozřejmě v potaz Vaše provozní podmínky a postupujeme po dohodě tak, aby nebyl Váš obchod nebo výroba nijak výrazně narušen naší činností.

Developeři, stavební firmy, státní instituce

Jsme kdykoli připraveni dodat podklady k vámi konaným výběrovým řízením. Zpracujeme kompletní nabídku, na základě vámi dodaných podkladů (plány, výkresy, rozpočet, doba realizace), vhodnou k rozhodnutí výběru firmy.

Věříme, že díky našim službám se nám i nadále bude dařit zachovávat přízeň větších klientů jako jsou stavební firmy a státní instituce.


Kontaktní formulář

Chcete-li se nás na něco zeptat ohledně našeho sortimentu, dohodnout si schůzku, objednat zaměření, vyplňte tento jednoduchý formulář a odešlete.


Kontaktní údaje

Jméno:

Adresa (př.: Jasná 9):

Město, obec (př.: Praha):

PSČ (bez mezer):

Telefon (9 míst):

Email (př.: abc@xy.cz):

Dotaz, sdělení

Text zprávy:

Opište: