Úvod / Garážová vrata / Sekční garážová vrata / Vrata Design s výplní z masivního dřeva

Garážová vrata - Vrata Design s výplní z masivního dřeva

U těchto exkluzivních vrat ze Smrku severského nebo Tsugy kanadské se spojuje řemeslné umění s uměleckým frézováním motivů. To jsou vrata z masivního dřeva, která na sebe přitahují pohledy. Standardně jsou dodávána s pohonem.

Vrata s výplní z masivního dřeva v 5ti atraktivních motivech a individuálním vzhledu.Kreativně utvářené dřevo. Každá vrata jsou unikát. Utvořte si svá vrata sami. Například s Vašimi iniciálami, číslem domu nebo Vaším oblíbeným motivem. Jednoduchý výkres jako předloha stačí.

Dva druhy dřeva:

  • Smrk severský je světlé dřevo jehličnatých stromů s převážně přímým průběhem vláken. Jádrová vřetena, ojedinělé smolníky, točivost a žlutavě hnědé „větve“ jsou zcela přirozené.
  • Tsuga kanadská je bělavě šedé až světle šedo-hnědé dřevo jehličnatých stromů s převážně přímými vlákny a hnědými, souběžně probíhajícími pruhy minerálních vláken a stopami po kůře.

Vrata Design samozřejmě s pohonem

Tato garážová vrata se vyznačují designem a komfortem. Proto se zásadně dodávají jako automatická vrata.

Vrata Hörmann nabízejí bezpečnost pro Vás a Vaši rodinu

  • Bezpečnost dle Evropských norem 13241-1: sériově ochrana pro sevření prstů, ochrana proti sevření ruky a ochrana proti pádu vrat.
  • Patent společnosti Hörmann: zajištění vrat v kolejnici pohonu. Jestliže jsou vrata zavřená, jsou automaticky zablokována a zajištěna proti nadzvednutí.
  • U společnosti Hörmann jsou garážová vrata a pohony přezkoušenou bezpečnostní jednotkou u TÜV.

Kontaktní formulář

Chcete-li se nás na něco zeptat ohledně našeho sortimentu, dohodnout si schůzku, objednat zaměření, vyplňte tento jednoduchý formulář a odešlete.


Kontaktní údaje

Jméno:

Adresa (př.: Jasná 9):

Město, obec (př.: Praha):

PSČ (bez mezer):

Telefon (9 míst):

Email (př.: abc@xy.cz):

Dotaz, sdělení

Text zprávy:

Opište: