Úvod / Dveře

Dveře

Úkolem dveří není jen ochrana domácí pohody, jsou také vizitkou domu. Z toho důvodu je vedle jejich užitkových vlastností velmi důležitý také jejich vzhled a design provedení.

Zde naleznete nabídku dveří, které je u nás možné objednat.

ico

Plastové a hliníkové dveře

Úkolem dveří není jen ochrana domácí pohody, jsou také vizitkou domu. Z toho důvodu je vedle jejich užitkových vlastností velmi důležitý také jejich vzhled a design provedení.

  • Adeco
    • Dveře nejen že, chrání Váš domov, ale jsou také vizitkou vašeho domu. Přes jejich vysoké užitné vlastnosti je důležitý i jejich vzhled a estetika zpracování. V naší nabídce je možné nalézt škálu výplní dveřních panelů vyrobených ze speciálních PVC profilů německé firmy ADECO.
  • Perito
    • Neobvykle široký výběr možných výplni od modelů s velice elegantním designem, přes klasickou linií, až po velmi fantazijní styl.
  • Terasové dveře HST a PSK
    • Firma OKNOPLAST-Group myslí také na neomezenou volnost zákazníků při vytváření okolního prostoru, a proto jim nabízí jedinečné dveře svého druhu, které jsou zajímavým řešením a alternativou pro tradiční systémy.

ico

Dveře Sapeli

Společnost SAPELI je v současné době největší a tradicí nejstarší výrobce dýhovaných dveří a zárubní v České republice.

ico

Plastové shrnovací dveře

Plastové shrnovací dveře jsou praktickým doplňkem, který zabírá minimální prostor ve vašem interiéru. Tento typ dveří lze použít místo klasických dveří a všude tam, kde chcete uspořit místo a také zlepšit vzhled prostředí. Jsou určeny pro montáž ve vnitřních prostorech bytů nebo kanceláří.


Kontaktní formulář

Chcete-li se nás na něco zeptat ohledně našeho sortimentu, dohodnout si schůzku, objednat zaměření, vyplňte tento jednoduchý formulář a odešlete.


Kontaktní údaje

Jméno:

Adresa (př.: Jasná 9):

Město, obec (př.: Praha):

PSČ (bez mezer):

Telefon (9 míst):

Email (př.: abc@xy.cz):

Dotaz, sdělení

Text zprávy:

Opište: